Sosyal Medya:

Etna

ETNA (ALP POMPA A.Ş.); Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.500 m2 ’si kapalı, toplam 11.500 m2 alanda, 40 yılı aşkın üretim tecrübesi, yüksek çeşitliliğe sahip ürün gamı ve uzman satış kadrosu ile “Su Teknolojileri Sektörüne” hizmet vermektedir.

Firmamız ETNA markası altında; in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, uçtan emişli pompalar, çift emişli ayrılabilir gövdeli pompalar, dik milli çok kademeli pompalar, atık su ve drenaj pompaları, konut ve ticari binalar için hidrofor sistemleri, UL/FM, TS EN 12845 ve NFPA 20 normlarına uygun yangın pompa sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

ETNA (ALP POMPA A.Ş.), İtalya’nın önde gelen pompa üreticilerinden PENTAX PUMPS Srl. firmasının Türkiye mümessilidir. PENTAX ürün gamı; drenaj pompaları, yatay-dikey çok kademeli santrifüj pompalar, uçtan emişli norm pompalar, dalgıç pompa ve motorlar, frekans kontrollü hidrofor sistemleri vb. ürünlerden oluşan geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

ETNA; Türkiye geneline yaygın 100 adet yetkili servis altyapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası hizmet politikası ile “bina tekniğine” yönelik komple çözümler sunmakta olup, pompa teknolojileri alanında güçlü bir çözüm ortağı olmayı kendine misyon edinmiştir.

ETNA Markalı Ürün Gruplarımız