Sosyal Medya:

Honeywell Home Resideo

   Resideo Hakkında

2018 yılı Ekim ayında Honeywell bünyesinden ayrılarak bağımsız bir şirket olarak faaliyetlerine devam eden Resideo tüm dünyada ev sahiplerine konfor, güvenlik, enerji verimliliği çözümleri sunan, aynı zamanda global ölçekte yangın ve zayıf akım ürünlerinin lider distribütörü konumunda olan 4.5 milyar USD satışa sahip bir firmadır.

130 yılı aşkın süredir evlere, çalışma mekanlarına ve içlerindeki insanlara odaklı şekilde çalışıyoruz. Bu zengin tecrübemize dayanarak kullanıcılarının hayatlarıyla kusursuz şekilde entegre olan teknolojiler ve akıllı çözümler yaratıyoruz.

Honeywell Home markası lisansıyla ürettiğimiz ürünlerle, tüm dünyada 110.000’i aşkın profesyönel taahhüt firmasıyla, 3.000’den fazla bayiyle, 1.200 orijinal ekipman üreticisiyle, perakende zincirleri ve online mağazalarla çalışıyoruz. Bugün itibariyle 4.7 milyondan fazla ev kullanıcısı Resideo’nun internete bağlı akıllı ev ürünlerini kullanarak evlerinde olan biteni takip edebiliyor, kontrol edebiliyor ve gereken durumlarda alarmlarla haberdar ediliyorlar.

Honeywell Home – Resideo ürün programı ve dokümanlara ulaşmak için tıklayınız.